Oficjalny Serwis Baszty Rytwiany

Switch to desktop

Start

El strony

Turnieje

  • Kategoria: El strony
  • Utworzono: poniedziałek, 27, maj 2013 07:42
  • Admin

Od kilku lat Klub Sportowy "Baszta" Rytwiany wspólnie z Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży. W tym roku do naszego grona organizatorów dołączył klub Olimpia-Pogoń Staszów. Tegoroczna edycja turniejów zostanie rozegrana w siedmiu kategoriach wiekowych.


Zapisy i info:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 609 075 133

Poniżej wszystkie informacje:

REGULAMIN DO DRUKU

 

 

Drużyny

  • Kategoria: El strony
  • Utworzono: czwartek, 27, czerwiec 2013 19:59
  • Admin

Drużyny biorące udział

w Rytwiańskiej Lidze Gminnej

 

 

KŁODA

Tomasz Szczepaniak
Michał Kalina
Łukasz Skwarciak
Jarosław Kuraś
Tomasz Kuraś
Janusz Bryk
Łukasz Sobierajski
Damian Noga
Daniel Mich
Krzysztof Jaguś
Witold Bugaj
Piotr Drzazga

OLDBOYS BASZTA

Paweł Jastrząb
Jerzy Gwizdowski
Piotr Dorosiński
Bartosz Głowacki
Robert Wyrazik
Piotr Błachut
Jacek Szaniawski
Piotr Bator
Sebastian Szewczyk
Robert Dziedzic
Łukasz Magier
Mariusz Słomka

RUDA

Adrian Fortuna
Piotr Wątroba
Dawid Wątroba
Damian Nowak
Adam Kos
Marcin Kurgan
Kamil Rugała
Adam Zając
Radek Zając

RYTWIANY

Paweł Wojtyś
Michał Walczyk
Wojciech Walczyk
Przemysław Zysk
Paweł Kaczmarski
Rafał Kaczmarski
Paweł Woś
Mariusz Wyraz
Daniel Kopeć
Karol Rosik
Krystian Rzepa
Kamil Marczewski

SICHÓW

Wojciech Legawiec
Michał Kalita
Mateusz Majczak
Marcin Plewa
Damian Ptak
Mariusz Bystrzanowski
Paweł Bystrzanowski
Jarek Konieczek
Kuba Zdrojkowski
Krzysztof Olszowy
Konrad Śniaz
Robert Śniaz

STRZEGOM

Daniel Cecelon
Dominik Dzieciuch
Kamil Cieślik
Mateusz Kwiecień
Wojtek Baran
Mariusz Dziedzic
Kamil Mazur
Grzegorz Wieczorek
Łukasz Kwiatowski
Tomasz Taradowski
Karol Cieślik

SZCZEKA

Piotr Kwiatkowski
Paweł Widanka
Marcin Widanka
Arkadiusz Kwiatkowski
Sebastian Samborski
Dariusz Gardyński
Dawid Łukaszek
Kamil Skrzek
Albert Strzelecki
Adrian Godzwon
Mateusz Bobrowski
Michał Bąk

TUKLĘCZ

Mariusz Kuraś    
Łukasz Kruk                      
Dominik Krokosz     
Kamil Karbowniczek
Dariusz Lasota        
Marcin Habzda          
Karol Krokosz 
Paweł Kowalik
Krzysztof Maciejko
Michał Tomalski    
Daniel Kowalski

Strzelcy

  • Kategoria: El strony
  • Utworzono: sobota, 29, czerwiec 2013 21:07
  • Admin

Strzelcy po 6 kolejkach:

8 - Piotr Błachut (OLDBOYS), Tomasz Kuraś (Kłoda)

7 - Marcin Widanka (Szczeka),

6 - Konrad Śniaz (Sichów), Dariusz Gardyński (Szczeka), Krystian Rzepa (Rytwiany)

5 - Daniel Kopeć, Mariusz Wyraz, (Rytwiany), Dawid Błachut (Ruda)

4 - Tomasz Szczepaniak, Jarosław Kuraś (Kłoda), Karol Rosik (Rytwiany), Piotr Wątroba (Ruda), Krystian Legawiec (Sichów)

3 - Łukasz Sobierajski, Janusz Bryk (Kłoda), Piotr Kwiatkowski, Michał Bąk (Szczeka), Wojciech Legawiec,  Mariusz Bystrzanowski (Sichów), Mariusz Kuraś (Tuklęcz), Przemysław Broziński (Rytwiany), Daniel Cecelon, Karol Cieślik (Strzegom), Mariusz Słomka (OLDBOYS)

2 - Marcin Habzda, Michał Tomalski, (Tuklęcz), Damian Noga, (Kłoda), Jacek Szaniawski (OLDBOYS), Wojciech Walczyk, (Rytwiany), Dawid Wątroba, Tomasz Zając, Adam Kos, (Ruda), Sebastian Samborski (Szczeka), Arkadiusz Cieślik, Paweł Konat, (Strzegom)

1 - Paweł Kowalik, Dominik Krokosz (wszyscy Tuklęcz), Michał Kalina, Łukasz Skwarciak, Mariusz Sikora (wszyscy Kłoda), Albert Strzelecki, Mateusz Bobrowski, Kamil Skrzek, (Szczeka), Paweł Wojtyś, Paweł Kaczmarski, Rafał Kaczmarski, Michał Walczyk, Mariusz Jaguś, Tomasz Pentek (wszyscy Rytwiany), Jarosław Witkowski, Dawid Wieczorek, Kamil Cieślik, Dawid Bistyga, Domink Dzieciuch (wszyscy Strzegom), Robert Dziedzic, Piotr Bator, (OLDBOYS), Paweł Meszek (Ruda), Michał Legawiec, Janusz Legawiec, Mateusz Majczak, Marcin Plewa (Sichów)

Samobójcze:

1 - dla Rytwian

Strzelcy 2014

  • Kategoria: El strony
  • Utworzono: sobota, 29, czerwiec 2013 21:07
  • Admin

Strzelcy po 3 kolejkach:

14 - Krzysztof Baczewski (Rytwiany)

7 - Dariusz Gardyński (Szczeka), Kamil Rugała (Ruda)

6 - Krystian Rzepa (Rytwiany)

4 - Maciej Przetak (OLDBOYS), Janusz Legawiec (Sichów), Tomasz Kuraś (Kłoda)

3 - Adrian Fortuna (Ruda), Kamil Złotnik (Święcica)

2 - Arkadiusz Kwiatkowski, Michał Bąk (Szczeka), Krzysztof Legawiec,  Jan Bławat (Sichów), Maciej Zalińskii (Rytwiany), Mariusz Słomka, Ernest Sadłocha (OLDBOYS), Łukasz Skwarciak, Sławomir Gardyński (Niedziałki)

1 - Tomasz Szczepaniak, Mariusz Sikora, Witold Bugaj, Daniel Mich (wszyscy Kłoda),Dawid Łukaszek (Szczeka),  Michał Walczyk, Daniel Kopeć, Kamil Marczewski, Przemek Broziński (wszyscy Rytwiany), Mariusz Kuraś, Michał Kalina, Tomasz Sitek (OLDBOYS), Piotr Wątroba (Ruda), Michał Legawiec, (Sichów), M. Majczak, Mariusz Bielaska, Tomasz Paternak (Święcica), Mariusz Janowski, Jacek Szaniawski, Dawid Błachut, Marcin Widanka (Niedziałki)

Samobójcze:

1 - dla Rytwian

© Baszta Rytwiany 2012 | All rights reserved.

Top Desktop version