Oficjalny Serwis Baszty Rytwiany

Switch to desktop

Start

El strony

Kontakt

Klub Sportowy "Baszta" w Rytwianach
ul. Staszowska 15
28-236 Rytwiany
www.baszta.net.pl
baszta(at)rytwiany.com
fax 15 864 79 35 (UG)

NIP: 866 158 63 43

szkolka

  • Kategoria: El strony
  • Utworzono: poniedziałek, 27, maj 2013 07:42
  • Admin

Szkółka Piłkarska „Baszta” powstała we wrześniu 2012 roku z inicjatywy zarządu Klubu Sportowego na bazie istniejących już grup młodzieżowych. Już od pierwszego roku istnienia chłopcy oprócz cotygodniowych treningów uczestniczyli w meczach ligowych, sparingowych oraz brali udział w turniejach piłkarskich.

Cele Szkółki Piłkarskiej „Baszta”
Głównym zadaniem Szkółki Piłkarskiej jest zaszczepienie w dzieciach zdrowego trybu życia poprzez czynne uprawianie sportu, promowanie zasad fair play, higieny osobistej oraz umiejętności współpracy w zespole.
Szkółka Piłkarska „Baszta” stawia przede wszystkim na wychowanie, radość, zabawę, aktywne spędzanie wolnego czasu, następnie na szkolenie i zdobywanie umiejętności piłkarskich.

Oferta Szkółki obejmuje:
- treningi
- udział w turniejach
- udział w rozgrywkach ligowych
- imprezy okolicznościowe
- spotkania świąteczne

Zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu po 90 minut w późnych godzinach popołudniowych tak, aby po pracy rodzice mogli dowieźć dzieci na zajęcia. Szkółka jest otwarta dla wszystkich chłopców od 4 do 16 lat bez względu na zdolności i umiejętności piłkarskie. Działalność Szkółki obejmuje również organizacje imprez okolicznościowych takich jak Mikołajki, Pikiniki Sportowe na zakończenie sezonu a także turnieje piłki nożnej .

Naszym celem jest kształcenie dzieci i młodzieży do 16-go roku życia, a kolejne nabory kilkulatków planujemy przeprowadzać w każdym następnym roku – tworząc kolejne roczniki uzdolnionych dzieci. Mierząc w najwyższe cele, zakładamy że nasze drużyny będą starały się o grę w najwyższych możliwych ligach. Aby prawidłowo realizować założenia systemu szkolenia dzieci i młodzieży, dbamy również o fachową opiekę trenerską, wysokiej jakości wyposażenie sprzętu sportowego, chcielibyśmy także, by nasi wychowankowie uczestniczyli w wielu prestiżowych turniejach, wyjeżdżali na obozy sportowe, wizytowali mecze Ekstraklasy i Reprezentacji Polski.

W 2012 roku zostaliśmy laureatami konkursu Szkółki Piłkarskie Nivea (jako jedyni w woj. świętokrzyskim obok Akademii Piłkarskiej Staru Starachowice). Dzięki zwycięstwu w tej akcji otrzymaliśmy profesjonalny sprzęt sportowy (stroje, piłki, bramki, akcesoria treningowe) wart kilkadziesiąt tys. złotych. Z jego pomocą możemy prowadzić zajęcia na najwyższym poziomie.

Nasze zajęcia prowadzimy na następujących obiektach sportowych:
- Kompleks ORLIK 2012 w Sichowie Dużym
- Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Sichowie Dużym
- Trawiaste boisko piłkarskie (stadion K.S. Baszta przy ul. Staszowskiej 15
- Trawiaste boisko piłkarskie (boisko przy ZSO w Rytwianach, ul. Szkolna 9

Pozwól swojemu dziecku ćwiczyć w najlepszych warunkach i zapewnij start na najwyższym poziomie!

Szkoła Piłkarska Baszty Rytwiany to:
- profesjonalne treningi na otwartym boisku z doskonałą nawierzchnią oraz w hali,
- zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską,
- profesjonalny sprzęt treningowy,
- udział w turniejach piłkarskich i rywalizacja  z najlepszymi drużynami w województwie,
- udział w rozgrywkach piłkarskich na wysokim szczeblu,
- wyjazdy na obozy sportowe,
- wyjazdy na mecze Ekstraklasy i Reprezentacji Polski,

Informacje i zapisy:

 

© Baszta Rytwiany 2012 | All rights reserved.

Top Desktop version


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /domains/baszta.net.pl/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652